Get the Flash Player to see this player.

 

 

Algorizma 2006 yılından bu yana dünyanın ilk web tabanlı  Süreç Yönetim Sistemi nin üreticisi olan Interneer firmasının Türkiye’deki Katma Değerli Satıcısıdır (VAR). 13 yılı aşkın süredir; Interneer otomatik ve manual süreçleri entegre iş akışlarıyla web tabanlı  uygulamalara dönüştürmektedir. Interneer`ın patentli platform teknolojisi ile şirketler, kullanımı kolay, küçük bir zaman diliminde az masrafla konuşlandırılabilen, esnek interaktif uygulamalara sahip olabilirler. Ayrıca Epicor ile dünya ölçeğinde Kurumsal Kaynak Planlaması yaparak en başarılı çözümleri şirketinize katabilirsiniz. Algorizma 5 yıllık süreçte 100 e yakın projeyi tamamlamış tecrübeli ve uyumlu bir ekibe sahiptir.

  Uygulamalar süreç ve iş akışlarımızla 100% uyumludur.

  • Kısa bir zaman dilimi içinde konuşlandırılabilir
    Kodlamaya ihtiyaç duymaksızın

  • Tarayıcı tabanlı çözümler
    Şirket bütününden erişim

  • Entegre dinamik iş akışları - Oluşumları ve değişiklikleri yalınlaştırır
    İnsan süreç otomasyonunu etkin kılar

  • Yüksek ölçeklendirilebilirlik

Büyük şirketler ortak pazar ve süreçleri artık yönetme, yürütme ve izleme esneklliğine sahipler. Interneer ile tüm bunları yaparken uyumlu bir şekilde toplam verimliliği de arttırabilirler.

Düzenli iş ihtiyaçlarınızı karşılamak mı istiyorsunuz? Uygun kontroller yerleştirin, yeni manuel prosesleri otomatikleştirin veya organizasyonel süreç iyileştirmeleri yapın.Interneer; kullanımı kolay,  değişimlere uyumlu, özel ve esnek çözümleri sizin için yapılandırır. 

İnsan Merkezli İş Süreç Yönetimi - Süreç Odaklı Çözümler

 

Interneer, insan merkezli İş Süreçleri Çözümlerinde(İş Süreç Yönetimi) liderdir. Muhtelif ölçekteki firmalara Intellect Platformu ile iş süreçlerinin otomasyonu ve iş akışı için en kolay ve en hızlı yolu sunar. 

Interneer Intellect Platformunu diğer İş Süreç Yönetimi ürünlerinden ayıran özelliği gerekli her şeyi kapsayan yapısıdır. Intellect, kapsamlı bir İş Süreç Yönetimi çözümünü tek platformda karşılayabilecek tüm gerekli bileşenleri içermektedir. Basit form oluşturma deneyimi, görsel iş akışı tasarımı, tümleşik veritabanı, raporlama sihirbazları, iş hesap mekanizması ve sade iş mantığı herhangi bir insan merkezli iş sürecini otomatize etme kabiliyeti sağlar.

Müşterilerimizin cirosunu arttırma, kar marjını yükseltme, üretkenliğini arttırma ve bunları en kısa zaman içerisinde sağlamak adına net bir odaklanma içerisindeyiz. İnsan merkezli işlerin ve iş akış süreçlerinin otomasyonu şirketinizin başarısı için kritiktir. Bütün çalışanlarınızın birlikte çalışması- işbirliği yapması ve en iyi uygulamaya başvurması sayesinde insanlar arasındaki faaliyetleri kusursuzca yönetip yürütebilirsiniz.

Interneer’ın İnsan Merkezli İş Süreç Yönetimi – Süreç Odaklı Çözümleri ile düzenleme ve yönetim ihtiyaçlarına ayak uydurarak iş süreçlerinin işletme etkinliğini ve verimliliğini belirgin bir şekilde arttırmak için bu süreçleri yönetme, yürütme ve izleme işlemlerinin esas amacına odaklanmanız mümkündür. 

 
Arıza ve Bakım Yönetimi
Planlı-Plansız-Arizi Bakım Yönetim Sistemi   
 
Laboratuvar Yönetimi
Laboratuvar Yönetim Sistemi   
   
Satın Alma Yönetimi
Satın Alma Yönetim Sistemi  
   
Eğitim Yönetimi
Eğitim Yönetim Sistemi           
   
Tesis Yönetimi                              
Tesis Yönetim Sistemi  
   
Proje Portföy Yönetimi
Proje Portföy Yönetim Sistemi - PPM   
   
İdari Proje Yönetimi
İdari Proje Yönetim Sistemi - EPM  
   
Doküman Yönetimi
Doküman Yönetim Sistemi  
   
İnsan Kaynakları Yönetimi
İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi  
 

Kalite Yönetimi                     

Kalite Yönetim Sistemi 

 

 
Bankacılık Sektörü
Bankacılık Sektörü İçin Süreç Yönetimi 
 
İnşaat Sektörü
İnşaat Sektörü İçin Süreç Yönetimi
   
Sağlık Sektörü

Sağlık Sektörü İçin Süreç Yönetimi

   
Üretim Sektörü
Üretim Sektörü İçin Süreç Yönetimi

 

EPICOR HAKKINDA

Epicor; üretim, dağıtım, perakende, konaklama ve hizmet sektörlerine işletme yazılım çözümleri sunan bir küresel liderdir. 150’den fazla ülkede 20.000 müşterisi ile Epicor, şirketlerin artan verimliliği yönlendirmelerini ve kârlılıklarını arttırmalarını sağlayan entegre kurumsal kaynak planlaması (ERP), müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), tedarik zinciri yönetimi (SCM) ve kurumsal perakende yazılımı çözümleri sunar.

1984’te kurulan Epicor, 27 yıldan fazla zamandır işletmelerin rekabet avantajı oluşturmak için ihtiyaç duydukları ölçeklenebilirlik ve esnekliği sağlayan işletme çözümleri sunan teknolojik yeniliklerle gurur duyar. Epicor ERP; yerel düzeyde, bölgesel düzeyde ve küresel düzeyde işletmelere hızlı yatırım geri dönüşümü ve düşük toplam edinme maliyeti olan, tek noktadan izlenebilirliğe sahip kapsamlı bir hizmetler yelpazesi sunar. Şirketin dünya çapındaki merkezi Irvine, Kaliforniya’dadır ve dünyanın her yerinde ofisleri ve iştirakleri mevcuttur. Algorizma EPICOR yetkili iş ortağıdır. 

 

 

Detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen www.epicor.com/turkey sitesini ziyaret ediniz.